Raketová pochvala

Kolikrát jsem z právě mlaskajících politických úst nad umaštěnou bradou a od hladových kandidátů, deroucích se k prohýbajícímu se veřejnému stolu, slyšel obligátní retardér moderátorů a soků v debatách: Nepodceňujte voliče, oni nejsou hloupí. Jednou ranou, hejno much. Nejenže to poskytne čas pro vlastní přemýšlení pod pálícími reflektory, přeruší soupeřovu záplavu nepříjemných slov bez toho, aby autor musel sám přijít s čímkoliv, co by dávalo smysl, ale ještě to protistranu podprahově obviňuje z arogantního chování vůči podzámčí. V doslechu si to všichni rádi užijí. S klesajícím materiálním zhodnocením vlastní existence se to poslouchá lépe a osobní důležitost míří ke hvězdám.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Listopad 2011
Po Út St Čt So Ne
« říj   pro »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,391 hits @ this blog
%d bloggers like this: