Nedrhnoucí kvalifikant

Už se zdá být nejen normálním, ale přímo etalonem novinářské profesionality a chlubivě na odiv stavěného insideringu, že média bez rozdílu majitele i zaměření den před jmenováním nového člena údajně pravicové protikorupční vlády, otevřeně popisují premiérův mechanismus výběru a rozhodování, při kterém vůbec nešlo o osobnostní vhodnost a nebo dokonce kvalifikaci potenciálních kandidátů, ale primárně – nebo dokonce výhradně – o uspokojení vnitrostranických oblastních penězotvůrců. Navíc je při již po dvě desetiletí dostatečně provařených charakterových vlastnostech vládního semivůdce naprosto nemyslitelné, aby kandidát již před únikem jeho vítězného jména do médií neprošel doporučovací, dohadovací a schvalovací hradní procedurou u Capo di Tutti Capi.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Listopad 2011
Po Út St Čt So Ne
« říj   pro »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,397 hits @ this blog
%d bloggers like this: