Nestraničtí pokrývači

Pokud by vládní čelař u kulatého stolu chtěl zpýárovat lid, ze kterého se v budoucnu může nečekaně stát nepřející ‘volební elektorát’ (sic!), jak by řekl český televizní politolog, měl by zvolit nestraníka místo ministra, který potřeboval při svém vysokoškolském vzdělání několik dní, aby vůbec pochopil, zda těch šestnáct na stole v českých, dočasně deponovaných na matčině účtu, je už jeho a nebo ne. Nejlépe celoživotního a ne toho od středečního odpoledne, jak je zdejším zaužívaným pravidlem, když je potřeba někoho závislého dosadit do něčeho nezávislého. Někdo s ptačím odznáčkem v klopě bude jen dalším kusem v pořadí z telegrafního drátu.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Listopad 2011
Po Út St Čt So Ne
« říj   pro »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,559 hits @ this blog
%d bloggers like this: