S bandaskou na noční

Minulý týden neosiřela sněmovna ani po večerním klekání. Údajně pravicová koalice chtěla začít uskutečňovat svůj new deal, který naslibovala svým sponzorům nejen před, ale i po volbách během desítek krizí vládnutí. Do ruda rozpálení levičáci zase chtěli brzdit i do koaličního kopce s revoluční myšlenkou za svými zamračenými čely. Média už po první noční šichtě spustila palbu vlevo a lidu připomínala, že se už setmělo a stále se prý pracuje. Parlamentní zpravodajka z veřejnoprávky se rozplývala nad dobrotou jednoho stalinisty, který prý jako jediný politoval i ponocující novináře. Třeba si s ním vděčně zatancuje za pár týdnů i kolem jolky.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Listopad 2011
Po Út St Čt So Ne
« říj   pro »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,240 hits @ this blog
%d bloggers like this: