S bandaskou na noční

Minulý týden neosiřela sněmovna ani po večerním klekání. Údajně pravicová koalice chtěla začít uskutečňovat svůj new deal, který naslibovala svým sponzorům nejen před, ale i po volbách během desítek krizí vládnutí. Do ruda rozpálení levičáci zase chtěli brzdit i do koaličního kopce s revoluční myšlenkou za svými zamračenými čely. Média už po první noční šichtě spustila palbu vlevo a lidu připomínala, že se už setmělo a stále se prý pracuje. Parlamentní zpravodajka z veřejnoprávky se rozplývala nad dobrotou jednoho stalinisty, který prý jako jediný politoval i ponocující novináře. Třeba si s ním vděčně zatancuje za pár týdnů i kolem jolky.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Listopad 2011
M T W T F S S
« říj   pro »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,441 hits @ this blog
%d bloggers like this: