Sympatické, chytré a úspěšné

Číst a slyšet to, co leze z otvorů pod profesionálními pršáky našich sportovců je většinou buď k pláči a nebo k protržení bránice. Ani jedna z možností přitom není myšlena jako kompliment. Skončený víkend byl již delší dobu rezervován pro moskevské finále Fed cupu, takže všechna média byla poslední dobou plná tenisových lidí. Už po pár jejich slovech bylo jako vždy jasně vidět, že je to poněkud vyšší dívčí oproti projevům reprezentantů nejmasovějších kolektivních sportů. Vybrané a sympatické chování za všech situací především u tenistek samotných bylo vzorem nejen pro mládež. Po každodenní mediální žumpě byla dušička jako v peříčku.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Listopad 2011
Po Út St Čt So Ne
« říj   pro »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,669 hits @ this blog
%d bloggers like this: