Ghostbusters

Čtvrtí se zase prohnalo známé zelené komando bez baretů. Postupovalo v bojové sestavě, kde na útočném štítu rázovalo trio vybavené strunovými sekačkami, které se pohybovalo po trávnících hustě pokrytých listím. Školenými, téměř divadelními pohyby předstíralo, že trávu našlo a že ji hightec metodou seká. Dosahovalo jediného. Že se listí ve více než malém množství přemístilo na cesty a silnice. V tomto prostoru operovala čistící jednotka s benzínovými fukary a lísteček po lístečku zase nastavovala původní poklidný stav. Ani dalekohledem jsem neobjevil významné množství dekapitované trávy. Ani na prohnědlém trávníku, ani na komunikacích okolo. Dokonalý Cimrmanův živý obraz zdejšího samosprávného hospodářství.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Listopad 2011
Po Út St Čt So Ne
« říj   pro »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,669 hits @ this blog
%d bloggers like this: