Kdo neskáče, není…

Petra Kvitová vyhrála letos po Wimbledonu druhý super turnaj. Stala se v jednadvaceti letech mistryní všech tenisových mistryň. To udělalo z loňské čtyřiatřicítky druhou nejlepší hráčku světa. Tento rok bude každopádně zapsán zlatým písmem do jejího životopisu. A to má před sebou ještě finále týmového Fed cupu. Kromě titulu si také vyhrála šek na jednatřicet milionů korun. Profi hráčkou je šest let a jen sportem vydělala přes šest milionů amerických dolarů. Za každou hodinu jejího života mezi profesionálkami to jsou nějaké dvě tisícovky. To si účtují i zdejší velké firmy za práci IT konzultanta. Takže, jaképak jsou tenistky vlastně zbohatlice?

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,439 hits @ this blog
%d bloggers like this: