Agregace

Při sledování zdejších médií – ty vaše veřejnoprávnosti a podobné říkačky si laskavě ponechte vpochveny – i těm pomalejším pozorovatelů jednou dojde, že nejde o diváky, posluchače, ani čtenáře. To nejsou zákazníci, i když musí platit. Někteří dokonce podle zákona. Tyto entity jsou jen pákou, kterou média demonstrují svoji sílu vůči skutečným zákazníkům. Těm, kteří tady rozhodují. Komerční sféře a jejich zaměstnancům, kterým legální pracovní poměr nevznikl – zdrcující většině aktivních politiků na všech úrovních. Nebo už jste v některém médiu viděli například průběžné vyhodnocování účasti jednotlivých politiků na přípravě a hlasování u občany nejkritizovanějších zákonů? Navíc třeba promítnuté do tabulek stranické ligy?

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Říjen 2011
Po Út St Čt So Ne
« zář   lis »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,559 hits @ this blog
%d bloggers like this: