Agregace

Při sledování zdejších médií – ty vaše veřejnoprávnosti a podobné říkačky si laskavě ponechte vpochveny – i těm pomalejším pozorovatelů jednou dojde, že nejde o diváky, posluchače, ani čtenáře. To nejsou zákazníci, i když musí platit. Někteří dokonce podle zákona. Tyto entity jsou jen pákou, kterou média demonstrují svoji sílu vůči skutečným zákazníkům. Těm, kteří tady rozhodují. Komerční sféře a jejich zaměstnancům, kterým legální pracovní poměr nevznikl – zdrcující většině aktivních politiků na všech úrovních. Nebo už jste v některém médiu viděli například průběžné vyhodnocování účasti jednotlivých politiků na přípravě a hlasování u občany nejkritizovanějších zákonů? Navíc třeba promítnuté do tabulek stranické ligy?

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Říjen 2011
M T W T F S S
« Sep   Nov »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,068 hits @ this blog
%d bloggers like this: