Zavařenina

Víkend zase po čase poskytl možnost zájemcům, stojícím mimo hloučky insiderů, studovat v akci praktikující pravokřídlé demoGraty. Již v sobotu upoutali oblastní modří výtečníci, které úplně samostatně a nezávisle napadlo, uprostřed funkčního období extra prodloužit mandát smečce vrchního svazáka. Údajně pro klid v době před dalšími volbami do čehosi. Což si hned demoGraticky odhlasovali zdrcující a jistě dobrovolnou většinou. Proti byli osamocení Středočeši. Spřátelení hlásatelé ze státní televize a stejnolehlí komentátoři si ale i s nimi poradili onálepkováním na nepřátele a oplaceče premiérských křivd. Jinde nejkonzervativnější kníže paroubkovsky vyzýval svůj ovčín, aby se bezpodmínečně zastával erárního pokladníka. Kdekoliv. Vždy!

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Říjen 2011
M T W T F S S
« Sep   Nov »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,096 hits @ this blog
%d bloggers like this: