Zavařenina

Víkend zase po čase poskytl možnost zájemcům, stojícím mimo hloučky insiderů, studovat v akci praktikující pravokřídlé demoGraty. Již v sobotu upoutali oblastní modří výtečníci, které úplně samostatně a nezávisle napadlo, uprostřed funkčního období extra prodloužit mandát smečce vrchního svazáka. Údajně pro klid v době před dalšími volbami do čehosi. Což si hned demoGraticky odhlasovali zdrcující a jistě dobrovolnou většinou. Proti byli osamocení Středočeši. Spřátelení hlásatelé ze státní televize a stejnolehlí komentátoři si ale i s nimi poradili onálepkováním na nepřátele a oplaceče premiérských křivd. Jinde nejkonzervativnější kníže paroubkovsky vyzýval svůj ovčín, aby se bezpodmínečně zastával erárního pokladníka. Kdekoliv. Vždy!

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Říjen 2011
Po Út St Čt So Ne
« zář   lis »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,240 hits @ this blog
%d bloggers like this: