Tichoučko

Pokud někdo z občanů v první části víkendu vyměnil pobyt ve skutečné přírodě za sledování exemplářů na kongresu a sněmu dvou hlavních koaličních stran prostřednictvím zpravodajského speciálu státní televize, musel si připadat jako v pohádce. Na nádherně rozvinutou kapitalistickou krajinu plnou překrásných podnikatelských vesniček, ve kterých spokojeně spinkají prací pro společnost spravedlivě unavení a poctiví úžasňáci, se poklidně snáší blyštivý snížek a vytváří nadýchanou měkoučkou peřinu reálného blahobytu. Jen občas nedovřenými vrátky do sálu, který zaplnili svědomití vládní straníci, dolehne z ulice rušivý hlomoz a křik neúspěšných a nepřizpůsobivých flákačů s nechytrými cedulemi a transparenty plápolajícími ve větru progresivních změn.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,439 hits @ this blog
%d bloggers like this: