Tichoučko

Pokud někdo z občanů v první části víkendu vyměnil pobyt ve skutečné přírodě za sledování exemplářů na kongresu a sněmu dvou hlavních koaličních stran prostřednictvím zpravodajského speciálu státní televize, musel si připadat jako v pohádce. Na nádherně rozvinutou kapitalistickou krajinu plnou překrásných podnikatelských vesniček, ve kterých spokojeně spinkají prací pro společnost spravedlivě unavení a poctiví úžasňáci, se poklidně snáší blyštivý snížek a vytváří nadýchanou měkoučkou peřinu reálného blahobytu. Jen občas nedovřenými vrátky do sálu, který zaplnili svědomití vládní straníci, dolehne z ulice rušivý hlomoz a křik neúspěšných a nepřizpůsobivých flákačů s nechytrými cedulemi a transparenty plápolajícími ve větru progresivních změn.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Říjen 2011
M T W T F S S
« Sep   Nov »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,091 hits @ this blog
%d bloggers like this: