Konzervárna

Škrtací ministr nepráce a asociálních věcí z údajně nejkonzervativnější české strany proslul už mnohými div(n)okostmi s dalekosáhlými následky, ale ze zákona povinně automaticky zahájené penzijní spoření ve druhém pilíři, to je blyštivá jahoda na penězoměnci vylobovaném mnohaposchoďovém dortu. Je to mnohem odpornější věc, než kdyby finanční instituce najednou dopisem klientům oznámila, že jim aktivovala seznam služeb, ale že mají demokratickou možnost, si je odhlásit. Asi je úplně jedno, jestli jde v případě této podnikatelské politické loutky o hysterického sociálního konzervativce a nebo konzervativního socialistu. Slovo v této gubernii pořád neznamená mnoho. Ani když je opleteno paragrafy, soudruhu ministře.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,439 hits @ this blog
%d bloggers like this: