Písmáci

Živě přenášené zdejší tiskovky jsou adrenalinová záležitost. Pokud jen nekoukáte na pohyblivé barvy a zamýšlíte se i nad tím, co vidíte a především slyšíte. A to kamery většinu času míří jen jedním směrem. Po několika nekorektních monolozích nastává čas, kdy z mrtvého úhlu začnou padat špatně ozvučené otázky. U mnohých z nich je to ta lepší varianta. Jakmile se mikrofony vzpamatují a pokryjí nenasvícenou část místnosti, nejraději byste se viděli s kufrem a peřinami na letišti. Pak tam švenknou i kamery a máte pocit hraničící s jistotou, že vidíte ležení navrátivších se bratrských vojsk a nebo začnete hledat táborový oheň.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,439 hits @ this blog
%d bloggers like this: