Omáčkový skorodoktor

Nejen v době plakátů se tento bludař přemodralý na občana nezapomene pochlubit tím, že pochází ze šesti dětí a že sám má čtyři potomky. Zřejmě to považuje za významné kvalifikační atributy na pozici, pro kterou vylepuje. Tato karta je evidentně hratelná, protože mu od adolescence zajisťuje finančně spokojený život, kdy stačí nehlučně sedět a občas přijít s podivnou legislativní iniciativou. Přestože jeho plzeňská studia práv byla pokroucena jako paragraf mnohem víc, než bývá zvykem opodál, poslanecké účinkování zasvětil právě legislativě. Rád přenáší zodpovědnosti. Z prosakujícího úřednictva na novináře informující veřejnost, z evidentně neúspěšných rodičů na potomky. Co ho asi inspiruje?

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Říjen 2011
Po Út St Čt So Ne
« zář   lis »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,546 hits @ this blog
%d bloggers like this: