Zapisovači

Událostem, kterých se osobně účastníme, často přikládáme historický význam, který jim vůbec nepřísluší. Mnohdy ještě dříve, než k události dojde. Vynikají v tom především technokrati. Právě si spočítali, že bude dosaženo nějaké zakulacené meze a díky nevzdělaným medialistům je tady najednou téma na mnoho vydání dopředu. Přitom jde v podstatě o metodu bulváru, kterou implementovala údajně seriozní média. U východních sousedů si teď politici jedné z koaličních stran mysleli, že se stávají státníky, když navzdory novým skutečnostem nemění názor. Tvořit dějiny a zajistit si nesmazatelný zápis do encyklopedií nebo učebnic, není snadné. V nehloupé společnosti nestačí jen mávat státní fangličkou.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Chyba: Twitter neodpovídá. Prosím, vyčkejte několik minut a obnovte tuto stránku.

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,459 hits @ this blog
%d bloggers like this: