Áu, sórsynk

Dobrý den, tady Vodafoun, máte na nás chvíli čas? … Voláme vám jako věrnému zákazníkovi a chtěli bychom vám nabídnout specialitu pro dlouhodobé klienty. Potřebujeme od vás pár údajů. … Jaký je váš měsíční příjem? … No, je to sice delikátní údaj, jak říkáte, ale jinak bychom vám nemohli udělat tu nabídku. … No mohu vám už teď prozradit, že Týmobajl vám chce nabídnout speciální kreditní kartu… Tak můžete mít i další kartu, ne? … Já vám tedy prozradím, že vám na tu kartu stačí příjem deset tisíc měsíčně. … Tak jak myslíte… přesto vám děkuji jménem firmy Outů za váš čas a mějte pěkný den.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,465 hits @ this blog
%d bloggers like this: