Z toho vyroste

Od prvního nadějného křiku až po poslední neúspěšné nadechnutí nás provází klišé. Tohle je jedno z těch na první pohled neškodných, dokonce přejících, které ale může neviňátku zásadně ovlivnit celý zbytek života. Drahoušek je už od kočárku tlustý jako bečka, ale babičky a tetičky s náručemi přetékajícími sladkostmi mají jasno: ZTV! Samostatně se pohybující zmeteček každému v jeho dosahu bere všechno, ještě s tím původního majitele mlátí po lysé hlavičce a přítomným adultům, ať už stojí na kterékoliv ze stran barikády, na vnitřní straně víček bezpochyby jede: Snad ZTV. Pohled po okolí napovídá, že drtivá většina přání zůstává celoživotní stálicí.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,441 hits @ this blog
%d bloggers like this: