Fangle a pentle

Sice není těsně před volbami, aby nám z každé volné plochy do obličejů řvaly jistoty, prosperita, mobilizace, padni-komu-padni a antikorupce, ale plakátuje se vesele dál. Mnohá místa jakoby si pronajali hoši v plzeňských trenclích, kteří se včera večer proháněli po milánské trávě a jejich voliči. Nepíše a nemluví se ani tak o jejich nebojácném vstupu do utkání vrcholné evropské soutěže proti favoritovi na jeho domácím trávníku, jako o údajně nesprávně odpískané penaltě za neúmyslné hraní rukou plzeňského hráče ve vlastní šestnáctce. Jak jinak, jedná se o spiknutí, které je namířeno proti slabšímu českému klubu. Pentle byla. Tečka. SKOTSKO!

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Top posts
Září 2011
M T W T F S S
« Aug   Oct »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,069 hits @ this blog
%d bloggers like this: