Ba(f)! Tora! Tora! Tora!

Před osmi lety Jan Kraus napsal pro Týden v rámci sloupku ‚Sedm dní, které otřásly Janem Krausem‚ článek ‚Myšlenka‘, ve kterém se mimo jiné zmínil i o jakémsi Bátorovi a který je v plné verzi umístěn na serveru Národní myšlenky. Neškodí si ho, včetně reakce Národní myšlenky, znovu připomenout již se znalostí nedávných událostí na ministerstvu školství a především všech postaviček kolem. Až komicky pak působí národovecké pohoršení nad magazínem, který prý vydělává na opisování cizích zdrojů, v komparaci s trvalým zveřejněním kompletního díla bez zmínky o povolení vlastníka práv. Distancování od Bátory v běhu let nepůsobí také nijak věrohodně.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Září 2011
M T W T F S S
« Aug   Oct »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,070 hits @ this blog
%d bloggers like this: