Ba(f)! Tora! Tora! Tora!

Před osmi lety Jan Kraus napsal pro Týden v rámci sloupku ‚Sedm dní, které otřásly Janem Krausem‚ článek ‚Myšlenka‘, ve kterém se mimo jiné zmínil i o jakémsi Bátorovi a který je v plné verzi umístěn na serveru Národní myšlenky. Neškodí si ho, včetně reakce Národní myšlenky, znovu připomenout již se znalostí nedávných událostí na ministerstvu školství a především všech postaviček kolem. Až komicky pak působí národovecké pohoršení nad magazínem, který prý vydělává na opisování cizích zdrojů, v komparaci s trvalým zveřejněním kompletního díla bez zmínky o povolení vlastníka práv. Distancování od Bátory v běhu let nepůsobí také nijak věrohodně.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Září 2011
Po Út St Čt So Ne
« srp   říj »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,559 hits @ this blog
%d bloggers like this: