Optici

Snad zdejší většina už aspoň tuší, že svět není spravedlivý a že nenabízí stejné startovací čáry, ani stejně skloněné a dlouhé cílové rovinky každému. Není třeba zbytečně plýtvat údivem ani na trase. Nicméně, v živé paměti máme vzedmutí celonárodního hnusu nad oranžovým Jyrkou. Se svými soukmenovci se dočkal i toho, že byl na mítincích skutečně fyzicky, ne jen verbálně, napaden vajíčkovou kanonádou. Opakovaně. Co by se asi stalo, kdyby s pár dobře tělesně situovanými přáteli seběhl s pódia a společně by adolescentní vrhače profackovali? Měla by česká webová většina stejný pohled na takovou výchovu jako u dlouhodobě nemravného erárního pokladníka?

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Top posts
Září 2011
M T W T F S S
« Aug   Oct »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,069 hits @ this blog
%d bloggers like this: