Gumová kronika

Just se kdysi nepříliš úspěšně přel s Rejžkem v Kritickém klubu na Českém rozhlase o jednu floskuli ze své proslulé knihy. Už během sirény končící zápas zpitomělý mikrofon řve něco o ‘přepisování dějin’. Jak právě dosaženým výsledkem přepisovat dějiny? V případě atletické generality k tomu ale dochází. Po mnoho let platné rekordy už nejsou rekordy. I když jako žena zaběhla maraton nejrychleji na světě, o světový ženský rekord teď údajně nejde, protože závod byl vypsán jako smíšený. A muži jí svou přítomností prý pomohli k lepšímu času. Pokud se zjistí, že spolkla pár much, dostane teď i trest za doping?

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,433 hits @ this blog
%d bloggers like this: