Kafemlejn

Miliardář za současné exekutivy, která mu zrovna na první našlápnutí nejde na ruku a v zájmu svých oblíbenců z parlamentní opozice, hrdinsky v bulvárním celostátním plátku promluvil o zdejší korupci galaktických rozměrů, která ho dvaadvacet let velmi slušně živí. Potetovaný hulvátský fotbalista s mezinárodními zkušenostmi se začal cukat před přestupem z mafiánského velkoklubu do mafiánského béčka na periferii. Manželka zpěváka se snažila ohromit svět sdělením, že nevěra se může stát každému. Asociální ministr nepráce konečně přijel po dlouhodobých nespokojených projevech volebních lístků do problematického regionu, kde novinářsky vyřešil situaci příslibem zřízení stovky podivných otrockých míst pod vějičkou veřejně prospěšné práce.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Září 2011
Po Út St Čt So Ne
« srp   říj »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,240 hits @ this blog
%d bloggers like this: