Nelítej nízko!

Po událostech posledních dní, které postihly trajektorie hned několika lidských strojů, by to asi mohla být aktuálně docela frekventovaná věta mezi loučícími se. Nicméně je to na lokalitu velmi citlivé doporučení. Stále existují oblasti, kde je skutečně bezpečnější létat ve vyšších vrstvách. Napálit to, co to dá. V případě problémů budeš mít mnohem více času na přesouvání movitostí, vyhazování zátěže i níže postavených členů posádky, nebo alespoň na telefonování mocným a právníkům dávno předtím, než se ti pořádně nafoukne padák. Jinde ti vyšší poloha zajistí jen hlubší hrob. Jak by řek’ produkt českého školství: ‘Damage to speak’, aneb ‘Škoda mluvit’.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Září 2011
Po Út St Čt So Ne
« srp   říj »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,391 hits @ this blog
%d bloggers like this: