Seekerníci

Státní obrazovkoví blikači uspořádali komponovaný pátek na téma “naši milí nepřizpůsobiví”. Už jenom za hojné používání tohoto pojmu a dlouhodobý aktivní podíl na jeho fixaci v naší z větší části podivně vzdělané společnosti by jim měly být rákoskou zapamatovatelně promasírovány jejich rozměklé zadky. Gender, negender. Vydržet celou tragikomickou show bylo bez osobní bolestivé zainteresovanosti na tématu nebo absence pudu záchovy zdraví neohrožujícího krevního tlaku v podstatě nemožné. Nejtrapnější bylo, že většina těchto hledačů polopravd měla dojem, že vláda by měla být ochotna a schopna věc řešit. Ti řápkovci, jochovci, drábkovci, bátorovci a věcně veřejní předvolební plánovači organizovaného odsunu bezdomovců z měst.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Září 2011
Po Út St Čt So Ne
« srp   říj »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,559 hits @ this blog
%d bloggers like this: