Nevlivníci

Erární pokladník a faktický vládce se s modrým svazáčkem mezi čtyřma očima a se stádem partajních sponzorů nalepeným mezi lopatkami dohodli, že megahypersuper manažer se již opravdu unavil prací s jističi a pojistkami a je potřeba ho kromě jeho legračního platu a kompenzací skutečně odměnit. Přesunuli ho do dozorčí trafiky. Protože veřejný černý šerif si není schopen poradit ani s blondýnami, vůbec ho k jednání nejenže nepozvali, ale ani mu neposlali esemesku. Zřejmě se to chudák dozvěděl až při bubnování na Hradě. Ačkoliv soukmenovci obou vládních mentálních gigantů považují jejich akcičku za zvládnutou, investoři nesouhlasí a akcie jedou po skluzavce.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Chyba: Twitter neodpovídá. Prosím, vyčkejte několik minut a obnovte tuto stránku.

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,459 hits @ this blog
%d bloggers like this: