Smoging Required

Po čtyřicetiletce tesilových hadrníků přišla mezihra fialosakáčů a bíloponožkářů, až se konečně estéti dočkali slušivých kabátců na všech úrovních zastupitelských sborů a také ve vládě. Rétorika a chování obecně ale za mnohdy žurnálovou obálkou značně pokulhává. Nedokázaly to napravit ani dobře placené týmy mediálních konzultantů. Když už se podařilo mírně přiohnout jednotlivce, okolo se vyskytující partička ho zase strhla zpět do propadla vkusu, slušnosti a nezřídka i morálky. O tamní personální politice nejlépe vypovídá utajované podplácení úředníků násobky jejich měsíčních platů nadřízenými manekýny bez sebemenší přirozené autority a pokoutně vykšeftované výměny bez konkurzů ve funkcích i u největších státních firem.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,445 hits @ this blog
%d bloggers like this: