Harampádí

“Protože má policejní prezident důvěru našeho předsedy, má i moji,” kuňkal jako adolescent do telefonu v živém vysílání místopředseda parlamentní trafiky pro obranu a bezpečnost za krámy veřejné. Tahleta partička obchodních zástupců důkladně zasmradila místní skládku už beztak nevábně vonící. Nejde při tom jen o ony mediálně nejznámější obálkově penězovodné zvyklosti. Spíše to budí dojem, že právě ony skandální bulvarity mají pomoci částečně přikrýt jiné zdánlivé drobnosti, které jsou ukázkou skutečných principů vnitřního fungování strany a především praktikovaného hodnotového žebříčku. Proč by si měl poslanec vyslaný do odborného výboru tvořit svůj vlastní názor, když mu předseda sdělí, co si myslet?

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Září 2011
Po Út St Čt So Ne
« srp   říj »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,669 hits @ this blog
%d bloggers like this: