Harampádí

“Protože má policejní prezident důvěru našeho předsedy, má i moji,” kuňkal jako adolescent do telefonu v živém vysílání místopředseda parlamentní trafiky pro obranu a bezpečnost za krámy veřejné. Tahleta partička obchodních zástupců důkladně zasmradila místní skládku už beztak nevábně vonící. Nejde při tom jen o ony mediálně nejznámější obálkově penězovodné zvyklosti. Spíše to budí dojem, že právě ony skandální bulvarity mají pomoci částečně přikrýt jiné zdánlivé drobnosti, které jsou ukázkou skutečných principů vnitřního fungování strany a především praktikovaného hodnotového žebříčku. Proč by si měl poslanec vyslaný do odborného výboru tvořit svůj vlastní názor, když mu předseda sdělí, co si myslet?

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Září 2011
M T W T F S S
« Aug   Oct »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Archiv

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,089 hits @ this blog
%d bloggers like this: