Šokaři

V pozemské populaci existuje početná skupina, která komunikuje s okolím ohromením a šokováním. Těch druhých. Tito špatně tajení extroverti jsou pro to ochotni po sobě kreslit, kde co si propichovat, pro-/u-řezávat, rolovat, krabatit, zkracovat, natahovat, vypalovat, strhávat, vyholovat, navlékat nebo odhalovat. Spousta dočasných i trvalých změn. Toho času, odříkání, námahy i nákladů. Přitom lze rozšíření zornic zajistit tak jednoduše. Stačí neznámé a nebo alespoň nepředstavené seskupení oslovit hned po vstupu “Dobrý den!” Fajnšmekři mohou jít obratem na vyšší level kosmopolitním “Jak se máte?” Kdo se rád pohybuje na samé hranici snesitelnosti, může šperkovat dotazem “Prosím, kdo je poslední?”

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Září 2011
Po Út St Čt So Ne
« srp   říj »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,391 hits @ this blog
%d bloggers like this: