Víska

Žijeme v zeměkulní vesničce. Od nepaměti. Hranice nikdy nebyly dost široké, příkopy dost hluboké a ploty dost vysoké. Před pětadvaceti lety jsem se na vysokoškolské praxi v národním podniku vrátil od stroje do šatny a ještě jsem ani nevyndal solvinu a už mi strkali do ruky flašku slivovice, protože nejvrchnější sovětský komouš, a to třetí v posledních pár letech, vyrazil právě na cestu poslední. Po pouhém roce ve funkci. Byli jsme už tehdy osobně zainteresováni na události vzdálené tisíce kilometrů. Dnes si celá vesnice připomínala září 2001. Přihodili jsme si k tomu jako nechtěný bonus ještě jízdu na černém ledu.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,441 hits @ this blog
%d bloggers like this: