Líní lepiči

Dnes měli v lavicích projednávat předlohy vládní sociální reformy. Tedy to, o čem se detailně mluví na všech frontách nejméně od voleb každý den. Od opozice bych očekával, že s vidinou televizního přenosu využije prázdniny za účasti majoritní části svých poslanců k přípravě doslova kongresové agendy, v rámci které detailně vysvětlí, co je na návrhu špatně, nebo nepřijatelné a jak by ona situaci řešila, kdyby jí voliči dali větší šanci. Místo toho vystoupil s něčím rozsáhlejším předseda právník, kterého doplnil se svým pimprlovým divadýlkem pouze držkatý středočeský dochtůrek. Dál už se jen anarchisticky plakátovalo. A tyto lenochy chce někdo volit?

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Září 2011
Po Út St Čt So Ne
« srp   říj »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,547 hits @ this blog
%d bloggers like this: