Líní lepiči

Dnes měli v lavicích projednávat předlohy vládní sociální reformy. Tedy to, o čem se detailně mluví na všech frontách nejméně od voleb každý den. Od opozice bych očekával, že s vidinou televizního přenosu využije prázdniny za účasti majoritní části svých poslanců k přípravě doslova kongresové agendy, v rámci které detailně vysvětlí, co je na návrhu špatně, nebo nepřijatelné a jak by ona situaci řešila, kdyby jí voliči dali větší šanci. Místo toho vystoupil s něčím rozsáhlejším předseda právník, kterého doplnil se svým pimprlovým divadýlkem pouze držkatý středočeský dochtůrek. Dál už se jen anarchisticky plakátovalo. A tyto lenochy chce někdo volit?

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Září 2011
M T W T F S S
« Aug   Oct »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,070 hits @ this blog
%d bloggers like this: