Na služebce

Možná se mezi sebou právě bavili o tom, co si za pár desítek minut v šatně na svých vysportovaných tělech pro jistotu zatejpují a najednou umřeli. Když zpráva dorazila do našich-jejich vesnic, někteří z nepříbuzenské veřejnosti byli šokovaní, jiní smutní, někdo želel nebo ronil. Nemálo hobby analytiků na webulváru zvěstovalo pod čarou, že s tím ti kluci a jejich blízké okolí prostě museli počítat, když si sami vybrali cestu za východními dolary a přece že všichni víme, jak to tam chodí. V hlavách autorů to zřejmě nebyli zaměstnanci, kteří letěli do práce, ale návštěvníci kasína, co se chtěli povyrazit.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Září 2011
M T W T F S S
« Aug   Oct »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Archiv

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,089 hits @ this blog
%d bloggers like this: