Píše mi Ivan z volůéry…

On je Ivan bohužel pomalejší než nejhloupější český policajt, IT rozumí asi jako redaktor českého počítačového časopisu a tak mu často nedochází, že když pošle stejný text dopisu se svým jménem jiným komunikačním kanálem, ten může doputovat k úplně stejným adresátům, jako včera originál od Petra a působí opravdu, ale opravdu opravdově a upřímně.

Jen blbec by nevolil ODS. Stranu těch nejchytřejších a nejpravdomluvnějších, kteří vůbec nedělají z občanů tohoto státu už léta úplný pitomce. Jako třeba včera v TV šotech o biopalivech Mr. Benda, podvodný plzeňský polostudent a Mrs. Dundáčková, která se vznáší Parlamentem jako holubička už desetiletí. Ať vám volby vyjdou podle zásluh.

Posted via web from GeeZeR’s Journal

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Tagged with: , , , , , , ,
Zasláno do Commentary, CZE, Elections, Ethics, ODS, Politics, Society

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Květen 2010
Po Út St Čt So Ne
« dub   čvn »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,739 hits @ this blog
%d bloggers like this: