TW20100121

Náměstskovská logika: soudci byli u trest. činu benevolentní, proto jsme z toho udělali přestupek a přestupce půjde před přísnou úřednici.

Máte slovo: nádherná ukázka, jak jsou hoši z min. spravedlnosti naprosto mimo realitu.

Radnice v K. Varech povolila ruskému investorovi stavbu byt. domů v centru lázní na pozemku s veř. zelení. http://is.gd/6KWq9 A furt dokola.

Hřebejk, ČT1, SOS HAITI lajf: Jsem rád, že ne všichni bereme vážně novoroční projevy prezidentů a jsme i dál solidární.

#Time: největší kandidáti na následující velká zemětřesení: 1. L.A., 2. Tokyo, 3. Teheran, 4. Pacific Nortwest, 5. Indonesia. #earthquakes

“Jdi tam, nevím kam, přines to, nevím co.” Takhle řídí firmu absolvent VŠE Praha. Léčba? Krumpáč mezi lopatky.

Leninův mozek vážil méně, než stanovila tehdejší norma průměrnosti: 1340 místo 1400 gramů. http://is.gd/6KEFq #commies #history #freaks

#Amazon Opens #Kindle Up for Development: App Store Ahoy. http://is.gd/6K83b #ebooks #reader

#ODS trápí rozvod šéfa Topolánka: kandiduje v kraji katolíků. http://is.gd/6K3Qs #sin Katolíci mají Mirka zcela jistě naprosto v paži.

Na hledáčcích amer. pušek jsou odkazy na Bibli. Muslimové protestují.http://is.gd/6K2JB #religion A přitom jsou ti křesťané ták mírumilovní.

Radními schválený návrh odstranit srp a kladivo z pomníku padlým rudoarmějcům v Brně Králově Poli, se nelíbí ruskému velvyslanectví v ČR.

Zdeňka Hajmanová připravila spol. Fulgur Battman o 7 mil. Kč, které dala své dceři Ditě Bouzkové. Hrozí jí 10 let vězení. http://is.gd/6K1JT

#Fischer psal exit strategy. Stala se z ní závěť. http://is.gd/6JZBb Proboha, vždyť “exit strategie” vůbec není to, za co se v ČR vydává!!!

Policie honí po Praze lupiče, který přepadl banku. http://is.gd/6JZbn #breakingnews #bankrobbery #prague

Charitativní koncerty na ČT1 a ČT24: #SOS a #Help #Haiti. http://is.gd/6JYAT #aid #disaster

ČT1 zařadil na 20:00 přímý přenos jednoho z dnešních charit. koncertů v Praze ”#sosHaiti” z klubu “La Fabrika”. http://is.gd/6JXJR #aid

Do kina? Proč? #iPod mi změnil každou cestu MHD na super širokoúhlý biják. Když mi nevoní herci a děj, na filmovou hudbu si nestěžuji nikdy.

Volby máme v květnu, čili Jyrka asi najde prvního teroristu tak někdy v říjnu, protože to už všem občanům poleze sám dostatečně krkem.

Terorista prý chtěl v SR vyhodit kostely do povětří. http://is.gd/6JNKP Fico se zřejmě vyučil u Punti na “jeho” Kavkazu, jak vzniká téčko.

Cílem ČSSD je snížit schodky veřejných rozpočtů tak, aby Česko mohlo přijmout #euro v letech 2014 až 2015. #cssd #lunatics 😀 😀 😀

Je to špatné a může to pokračovat, říkají experti k výbuchu tenistů v Austrálii. #tennis #cze Á, půda pro nového Kaderku je připravená. 😀

Tak #Klaus ruku-v-ruce s tím svým ověšeným polským pidivometákem kritizují EU za “ne”-pomoc Haiti. Klausi, kdy se pustíš do Ruska, ty vole?

Poslanci létají z Ostravy do Prahy za 8.000 Kč. Vlaky přitom mají zdarma. Stát za to loni vyhodil 1,5 mil. Kč. A furt dokola. #bastards

Češi ve dvouhrách v Melbourne skončili. Zklamala mě Kvitová se Serenou 2:6, 1:6, když nezvládala ani základní údery a postoje na zákl. čáře.

Do Vancouveru se pojede rvát o medaile 88 sportovců. Oporou jim bude 94 osob doprovodu = 182 vyslanců ČR. Snad to kanadskej bobr přežije.

Letecká společnost #AirFrance-#KLM chystá opatření, podle kterého bude moci v případě plného letadla vyloučit obézního pasažéra z přepravy.

Polský prezident Lech Kaczynski dostal od Klause nejvyšší čs. st. vyznamenání Řád bílého lva. No jo, umlčel kulometný hnízdo vlastním tělem.

#Dulko-#Ivanovic 6—, -5, -4 a 20-ka je venku. Chybující na jedné straně kurtu, hezká hysterka na druhé, pomatená na empajru. Trága. #ausopen

A v přestávce rychle za do pěkna zpocenou #Ivanovic ve žlutém kompletku. Hladinu cukru nutno zvednout štrůdlem. Zas budu celej usportovanej.

Když hrají #panters s Vokounem u #devils s Brodeurem, dlouho si síťky jen klidně visí. Pak se vlní jen po tečích tvrdých střel. 38:30 Zajac.

Tomáš Baťa, 1932: “Nepodporovat bankrotáře, nedělat dluhy, nevyhazovat hodnoty za nic, nevydírat pracující.” http://is.gd/6HBlA

Český učitel po 8 odučených letech na VŠ = průměr. měsíční plat 13.000 Kč. Viz. “Naše pohava česká” z 20.01.2010. #cze #education #disgrace

Příběh fotografie: Jak Rusové dělají obchody v Česku. http://is.gd/6Hxx3 #cZesspit #bis #ods

LN: “Zadlužený stát se pomstí občanům, daň z příjmu má stoupnout na 25%.” To je ale blbá věta.To je váš stát. Vy si zvyšujete daně, občánci.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Tagged with: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Zasláno do Apple, Brno, Commies, Economy, Elections, Finance, History, Ice Hockey, ODS, Politics, Prague, Quotes, Russia, Slovakia, Society, Tennis, Twitter, ČSSD

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Leden 2010
Po Út St Čt So Ne
« pro   úno »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,742 hits @ this blog
%d bloggers like this: